Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dermatologická poradna

Vzhledem k velkému množství dotazů, které nám posíláte do dermatologické poradny, může být čekací doba na odpověď delší.

Děkujeme za pochopení.

Vítáme Vás v dermatologické poradně. Na vaše otázky z oblasti dermatologie odpovídá odborná kosmetička GERnétic Světlana Nejedlá

Celá poradna je rozdělena na několik kategorií týkajících se pokožky a jejího zdraví (viz levý sloupec). Každá kategorie je ještě rozdělena na další konkrétnější podkategorie. Pokud máte problém na pleti, v každé podkategorii najdete odpovědi na dříve položené dotazy týkající se dané oblasti. 

Pokud jste v odpovědích nenalezli řešení vašeho problému, položte vlastní dotaz ve formuláři. 

Světlana Nejdlá

Světlana Nejedlá je odbornou kosmetičkou a školitelkou francouzské kosmetiky GERnétic. Má zdravotnické a pedagogické vzdělání. Pracovala v ambulanci zabývající se dermatologií a estetikou. Je držitelkou mnoha certifikátů z oblasti kosmetické péče o obličej a tělo.


Produkty značky GERnétic, které odborná kosmetička Světlana Nejedlá v odpovědích doporučuje, lze zakoupit v kosmetických salonech GERnétic po celé ČR i na Slovensku. Více na https://www.gernetic.cz/koupit-produktyUpozornění:

Poradna nenahrazuje dermatologické vyšetření při osobní návštěvě ordinace lékaře ani diagnostiku pleti v kosmetickém salonu. Projekt „Dermatologická poradna“ je součástí informační kampaně firmy Mgr. Ladislav Kavan – LK SERVIS, generálního zastoupení kosmetiky GERnétic v ČR a SR, a slouží především k osvětě o možnostech řešení kožních nedostatků z pohledu kosmetiky GERnétic.