Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Péče o poprsí

Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže – jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

Přípravky prsního programu je možné používat i jednotlivě nebo v různých kombinacích. Vyberte si kombinaci, která Vám bude vyhovovat:

  • Seino - doporučujeme mladým dívkám s problematickou pletí (od 16 let) ke zlepšení problému akné. Přípravek navíc tonizuje prsní tkáň a zamezuje poklesnutí poprsí, ke kterému v tomto věku dochází díky nevyrovnané stravě, redukčním dietám a opalování. Seino působí proti výpadu vlasů, který je dán hormonální změnou před menstruací. Aplikujte tonikum dvakrát denně 5-6 dnů před začátkem menstruace.
  • Macro 2000 - nanášejte v rámci prevence proti pokleslosti poprsí k dennímu použití. 
Odpovědi na dotazy zákazníků týkající se péče o poprsí a dekolt najdete v PORADNĚ
V bezplatné kosmetické poradně GERnétic můžete položit i Váš dotaz.
  • Seino, Macro 2000 – doporučujeme ženám v jakémkoli věku ke zpevnění a pozvednutí poprsí, ke zjemnění pokožky a udržení hezkého tvaru.
    Této kombinace můžeme využít i u žen, které mají problematickou pleť, jejíž původ je v nevyrovnaném hormonálním systému (např. vysazení nebo nasazení hormonální antikoncepce).
  • Seino, Macro 2000, Endo Spécial+ - je optimální kombinace přípravků určená k modelaci poprsí (zvětšení, zmenšení). Přípravky Seino a Macro 2000 se aplikují pravidelně jednou až dvakrát denně (ráno a večer), ampule Endo Spécial+ se nanáší dvakrát až třikrát týdně.
  • Seino, Macro 2000, eventuálně i Endo Spécial+ doporučujeme ženám, které si chtějí zachovat ženskost a mladistvý vzhled.

Přípravky pro ošetření poprsí

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o možnostech nákupu naleznete na stránce Koupit produkty.