Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Kosmetická poradna

Vítáme Vás v poradně kosmetiky GERnétic. Pokud máte problém týkající se pokožky a jejího zdraví, krásy a vitality, níže najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Struktura je rozdělena podle oblastí problémů. 

Pokud nenajdete odpověď na vaše trápení, můžete položit v dané sekci poradny nový dotaz. Odpovíme Vám v co nejkratším termínu. Předtím než položíte dotaz prostřednictvím naší online poradny prosím podívejte se na zodpovězené otázky v dané oblasti, pro případ že by váš dotaz byl již zodpovězen. Děkujeme.

Na Vaše dotazy odpovídá zkušená kosmetička z Kosmetického studia GERnétic a odborná školitelka Akademie GERnétic paní Světlana Nejedlá.

Světlana Nejdlá

Světlana Nejedlá je odbornou kosmetičkou a školitelkou francouzské kosmetiky GERnétic. Má zdravotnické a pedagogické vzdělání. Pracovala v ambulanci zabývající se dermatologií a estetikou. Je držitelkou mnoha certifikátů z oblasti kosmetické péče o obličej a tělo.


Nechte se ošetřit kosmetikou GERnétic v některém z našich salonů. Naleznete je po celém Česku a i na Slovensku. Navštivte jejich přehled, kde si vyberete ten Vám nejblíže. 
Jak a kde můžete zakoupit kosmetiku GERnétic informujeme na stránce  Koupit produkty

Vložte dotaz do kosmetické poradny

Vyplňte, chcete-li přímou odpověď na svůj dotaz.

Nahrajte fotografii

Nahrané fotografie slouží pouze pro potřeby kosmetičky k přesnější reakci a odpovědi na položenou otázku. Fotografie nebudou na webu nikde zveřejněny. Fotografie budou po zodpovězení otázky vymazány.

Nahrané soubory...

Zatím nejsou nahrané žádné soubory.