Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Péče o menopauzální pokožku

Hormoceutické přípravky s omlazujícím efektem - Novinky od kosmetiky GERnétic pro péči o menopauzální pokožku

„Žena je agregátem cestujících hormonů“.
Dr. Albert Laporte, zakladatel francouzské kosmetiky GERnétic 

 

Leták DL ke stažení 

[721.14 kB] 

Filozofie Laboratoires GERnétic Synthèse ztělesňuje skutečnou revoluci v péči o zralou a stárnoucí pokožku. Mění pohled na možnosti kosmetické péče. Laboratoře vyvinuly dva nové speciální přírodní hormoceutické krémy pro péči o obličej a tělo. Oba krémy jsou vytvořeny pro velmi zralou pokožku s pokročilými známkami vlivu ubývajících hormonů (estrogenů), projevující se suchostí pleti, ztrátou elasticity a objemu, povadnutím a hlubokými vráskami. 

Textury přípravků jsou obohaceny o fytoestrogeny, které se v Laboratořích GERnétic získávají moderní biotechnologií tak, aby si zachovaly svojí plnou biologickou účinnost. Přípravky obsahují i ušlechtilé oleje a další vysoce účinné aktivní látky, které pomáhají udržet a postupně zlepšit kompaktnost, vzhled a stav pokožky. Zvyšují její hustotu, objem a pevnost, rýsují kontury a navrací mladistvější vzhled. Oba krémy splňují očekávání i těch nejnáročnějších klientek. 

Přípravky s fytoestrogeny:

  • elixír mládí pro vaši pleť
  • překročení současných kosmetických možností
  • nejvyšší možná účinnost a kvalita 

Fytoestrogeny jsou přírodní rostlinné hormony, které mají podobné účinky jako lidské hormony. Dokáží částečně kompenzovat pokles hormonální hladiny spojený s menopauzou a nastolují rovnováhu mezi estrogenem a progesteronem. Vyskytují se v některých rostlinách (sója, červený jetel, chmel, andělika, různé druhy semen…) a jejich účinky jsou velmi podobné účinkům přirozených estrogenů, které produkuje naše tělo. V ženském těle mají pozitivní vliv na potlačení nepříjemných projevů klimakteria, předcházení některých onemocnění např. kardiovaskulárních chorob, osteoporózy. A také dokážou omladit pleť.  V pokožce stimulují buněčné dělení v zárodečné vrstvě, zlepšují životní cyklus kožních buněk, podporují regeneraci, obnovují energetickou rovnováhu. Ve výsledku mají pro pokožku značný rozjasňující a zpevňující účinek. Fytoestrogeny tak mohou do určité míry nahradit nedostatek přirozených hormonů a potlačit známky stárnutí. Oproti syntetickým hormonům nemají žádné vedlejší účinky a jsou pokožkou velmi dobře přijímány. 

Navraťte pleti druhé mládí s moderními hormoucetiky od kosmetiky GERnétic.

Přípravky pro péči o menopauzální pokožku

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o možnostech nákupu naleznete na stránce Koupit produkty.