Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobry den, Mela bych dotaz ohledne cerveneho fleku, ktery se mi udelal na ruce. Udelal se mi po prvni smene v nemocnici jeste tentyz den co jsem dorazila domu. Flek zacina presne, kde mi konci rukavice. Nevite o co by pravdepodobne mohlo jit? Zda-li nejak

Vytvořeno dne: 22. 10. 2018

Dotaz:

Dobry den, Mela bych dotaz ohledne cerveneho fleku, ktery se mi udelal na ruce. Udelal se mi po prvni smene v nemocnici jeste tentyz den co jsem dorazila domu. Flek zacina presne, kde mi konci rukavice. Nevite o co by pravdepodobne mohlo jit? Zda-li nejaka alegicka reakce? Mam to jiz 4. den a je to vice cervenejsi, ale zatim to nesvedi. V priloze Vam posilam fotografii. Predem dekuji za odpoved, Banyaszova.

Odpověď:

Flek se nezvětšuje? Může to být alergická reakce na některou látku, se kterou jste při práci přišla do styku nebo se dotkla nějaké rostliny v práci, ale může to být jen shoda okolností, že se to objevilo až po práci. Mohlo Vás něco cestou z práce štípnout, příčin může být více. Pokud by flek přetrvával nebo se zvětšoval, doporučuji raději kontrolu v kožní ambulanci, kde podrobnou anamnézou a dalšími vyšetřeními mohou upřesnit diagnózu.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2099

Další dotazy v poradně: