Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den. Na začátku prosince jsme měla zablokovaná záda, a proto mi můj obvodní lékař píchl injekci do hýždě na povolení svalstva. Za pár dní (přesně si nepamatuji) mi začaly v místě vpichu bolesti, které byly například i při sezení a trvaly několik dní

Vytvořeno dne: 18. 03. 2019

Dotaz:

Dobrý den. Na začátku prosince jsme měla zablokovaná záda, a proto mi můj obvodní lékař píchl injekci do hýždě na povolení svalstva. Za pár dní (přesně si nepamatuji) mi začaly v místě vpichu bolesti, které byly například i při sezení a trvaly několik dní. Po odeznění bolestí jsem ale měla místo bez citu, jakoby umrtvené. Toto trvalo cca měsíc a potom necitlovost přešla. Před pár týdny jsme zjistila, že jsme těhotná a problémy s necitlivostí se opět objevily. Když na dané místo sáhnu, občas cítím jakoby pálení. Bohužel nevím, jakého doktora s tímhle problémem navštívit. Na místě není vůbec nic vidět, proto mě napadlo, jestli není můj problém kožního původu a nebo zda nemohlo dojít k poškození nějakého nervu. Děkuji za pomoc a za vaši radu. Hezký den. D.

Odpověď:


Doporučovala bych se poradit s Vašim gynekologem, aby Vás odeslal na neurologii. Podle mě to nebude kožního původu, pokud si tam nehmatají v podkoží zatvrdnutí. Mohou se tam promítat i bolesti od páteře.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2231

Další dotazy v poradně: