Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

dobrý den, po obřízce mi vznikla hypertrofická jizva, kterou pediatr vůbec nelečil, mne teď v dospělosti ale dost omezuje (např. orální sex), rad bych ji co**-

Vytvořeno dne:

Dotaz:

dobrý den, po obřízce mi vznikla hypertrofická jizva, kterou pediatr vůbec nelečil, mne teď v dospělosti ale dost omezuje (např. orální sex), rad bych ji co**- nejvíc minimalizoval. Je to vsak již 18 let. Na internetu jsem našel přípravek Dermatix, lidé si jej chválí, že je i na staré jizvy, není vsak již 18 let moc stará? Nebo byste poradili jiný přípravek? Mám zkažený cely sexuální život, kvůli tomu malé sebevědomí a deprese.

Odpověď:

18 let bez léčby je opravdu dlouhá doba. Já bych doporučovala vyšetření v ambulanci plastické chirurgie, kde by Vám navrhli vhodné ošetření, mohli by hypertrofickou jizvu případně odstranit, a až potom preventivně aplikovat mast na jizvy. Záleží, jak se Vám hojí i jiná poranění, u někoho se můžou hypertrofické jizvy objevovat i po běžném poranění.

Doporučuji alespoň měsíc před zákrokem začít používat krém Synchro od kosmetiky GERnétic, a až by se rána po operaci zahojila, pokračovat v ošetření krémem Synchro.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

1939

Další dotazy v poradně: