Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý deň prajem. Prosím vás , chcela by som sa opýtať, či je v poriadku ak kožny lekár posúdi znamienko na jeho odstránenie, pretože sa s ním niečo deje.

Dotaz:

Dobrý deň prajem. Prosím vás , chcela by som sa opýtať, či je v poriadku ak kožny lekár posúdi znamienko na jeho odstránenie, pretože sa s ním niečo deje. A na chirurgickej ambulancii pacienta objednaju až o 5 týždňov. Nie je to dlhá doba čakania, zvlášť vtedy ak znamieno zmenilo farbu?

Odpověď:

I podle mě je to dlouhá doba. Zkuste znovu kontaktovat svého kožního lékaře, aby Vám doporučil jinou ambulanci, exstirpaci dělají i na některé kožní ambulanci nebo plastické chirurgii, kde znaménko vyšetří a správně odstraní. Osobně jsem měla dobrou zkušenost i s chirurgickou ambulancí, při nejistotě, zda se jedná o začínající melanom, byl řez i s dostatečným okrajem. Při jakémkoliv porušení integrity kůže doporučuji aplikovat krém SYNCHRO (ideálně ještě 1měsíc před zákrokem), který zabezpečí rychlejší a kvalitnější hojení kůže. Harmonizuje funkce kůže, regeneruje, výborně zvláčňuje.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

1921

Další dotazy v poradně: