Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, ráda bych si pořídila pleťovou kosmetiku Gernetic a chtěla bych vás poprosit o radu s výběrem. Je mi 42 let, pleť mám suchou a dehydrovanou, jinak celkem bezproblémovou, ne citlivou.

Vytvořeno dne: 18. 06. 2018

Dotaz:

Dobrý den, ráda bych si pořídila pleťovou kosmetiku Gernetic a chtěla bych vás poprosit o radu s výběrem. Je mi 42 let, pleť mám suchou a dehydrovanou, jinak celkem bezproblémovou, ne citlivou. Dlouhodobě (snad nikdy) se mi netvoří žádné pupínky ani jiné \"útvary\", pouze mám lehce rozšířené žilky na víčkách, na nose a na tvářích. Co mne hodně trápí je ochablost a zašedlost pleti (povislé líce, výraznější nosoretní rýhy, vrásky kolem očí). Vypadám tak pořád unaveně a smutně. Jsem celkem štíhlá, takže nemám takovou tu zdravou tukovou výplň v obličeji:). Hodně mi vysychají rty a většina balzámů mi moc nepomáhá. Hledám tedy přípravky (péči), která by mi hlavně pomohla s tou dehydratací, rozzářila pleť a pomohla s tou ochablostí a vráskami (je mi jasné, že nezmizí). Co se mého životního stylu týče, myslím, že žiji celkem zdravě. Ve výživě dlouhodobě kromě ryb nejím maso (nedělá mi dobře a vlastně odmalička ani nechutná, miminum výrobků z pšenice, minimum sladkého, z mléčných výrobků pouze bílé jogurty, kefíry, tvrdé a čerstvé sýry. Nikdy se nestravuji ve fastfoodech, téměř nikdy v restauracích, protože pracuji z domova, většinu jídla si připravím sama. Konzumuji hodně zeleniny (převážně z domácí produkce) a hodně ovoce (to jsou moje sladkosti, možná, že jej konzumuji až moc). Nesportuji, ale bydlím na vesnici a přirozeného pohybu mám myslím dost. Občas cvičím jógu. Alkohol piji výjimečně, ale jsem kuřák!!! Celkem pravidelně (cca 8 x za rok) chodím na kosmetiku. Daniela

Odpověď:

Dobrý den, Danielo, 
podle toho co píšete máte téměř ukázkovou životosprávu. Problém a pravděpodobně i příčina Vaší ochablé a zašedlé pleti bude v kouření. Kdyby se Vám podařilo přestat, stav pleti by se určitě výrazně zlepšil:-) Důležitý je také pitný režim. 
Pro denní péči by pro Vás byl vhodný aktivní okysličující krém Ger Oxy, který pomáhá zlepšit okysličení krve a je vhodný právě pro regeneraci pleti kuřáků. Pro noční péči bych zvolila regenerační a výživný krém Synchro. Je to krém hutné konzistence a nanáší se ho velmi malé množství. Tento krém regeneruje, vyživuje a brání odpařování vody z pleti. Chcete-li řešit i žilky na víčkách, bylo by vhodné přidat ještě krém Vasco, je to přípravek, který posiluje jemné kapiláry a žilky postupně zesvětlují. Vasco se používá vždy ideálně s krémem Synchro anebo s jiným regeneračním krémem. Takže ráno nanášíme Vasco a po jeho vstřebání Ger Oxy a večer Vasco a na něj SynchroVasco pomůže nejen s žilkami, ale je vhodný i jako osvěžení unavené, dehydrovaní pleti. 
Na osvěžení a hydrataci je vhodná intenzivní hydratační maska Hydra Ger. Pro intenzivní hydrataci masku nanášíme čtyři dny po sobě, každý den, pak se dva dny vynechají a kúra se opakuje. Dále se maska používá jednou týdně. Nanáší se malé množství masky, tenká, transparentní vrstva, nechá se 15-20 minut působit a pak se smyje vodou. Po nanesení můžete cítit lehké až intenzivní poštipkování v pleti, tento pocit během chvilky odezní. 
Intenzivní hydratační a zpevňující efekt má luxusní sérum Cells Life. Sérum stimuluje kolagen a elastin v pleti a přitahuje do pokožky potřebnou vodu. Cells Life nanášíme na pokožku po vstřebání nočního krému Synchro. Stačí pár kapek buď přímo do vrásek nebo na celý obličej.
Na čištění pleti je pro Vás vhodné čistící mléko Glyco a stimulační tonikum FibroGlyco naneseme na pleť, necháme chvilku působit a poté odstraníme tamponky navlhčenými tonikem Fibro.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

1915

Další dotazy v poradně: