Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobry den, trpím oblicejovými bradavicemi. Už v minulosti jsem jich par měla a byla jsem na pulzni laserové terapii. Par týdnu to vypadalo hrozne a mám po tom i takové malé jizvicky. Jsem z toho zoufala. Každým dnem jich mám více a více. Už jsem objednána

Vytvořeno dne: 17. 06. 2019

Dotaz:

Dobry den, trpím oblicejovými bradavicemi. Už v minulosti jsem jich par měla a byla jsem na pulzni laserové terapii. Par týdnu to vypadalo hrozne a mám po tom i takové malé jizvicky. Jsem z toho zoufala. Každým dnem jich mám více a více. Už jsem objednána do ordinace, ale až za mesic, dříve nemeli cas. Potrebovala bych poradit jestli s tím muzu něco delat sama nebo aspoň nějak zastavit to mnozeni. Dekuji.

Odpověď:


Na bradavice je sice v lékárně více přípravků, ale nejsou všechny vhodné na obličej, nedoporučuji, abyste si s tím sama něco dělala. Jelikož jsou bradavice virového původu, mohou se přenášet, takže se nesnažte je sloupnout, škrábat ... No mohou ustoupit i spontánně, je to otázka imunity, snažte se ji podpořit. Kromě laserové terapie existuje i odstraňování Elektrokautery, zmrazením, někdy pomůže ozařování biolampou.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2338

Další dotazy v poradně: