Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Kosmetické salony

S francouzskou přírodní kosmetikou GERnétic ošetřuje řada profesionálních kosmetiček, salonů, wellness studií a lázní. Vzhledem k výjimečnosti kosmetiky a odlišnému způsobu aplikace a působení musí všechny kosmetičky absolvovat Vstupní odborný seminář, na jehož základě získají Mezinárodní certifikát GERnétic. Na těchto stránkách naleznete částečný seznam spolupracujících kosmetiček. Nenajdete-li salon GERnétic ve svém okolí, kontaktujte nás. Společně pro Vás najdeme vhodný salon.

Vyhledejte salony GERnétic ve vašem kraji.

partnerske salonyLogo Partnerský salon označuje kosmetické salony GERnétic splňující přísná hodnotící kritéria dle Etického kodexu Partnerského salonu. V každém Partnerském salonu garantujeme vysokou kvalitu nabízených služeb a příjemnou atmosféru.
Partnerské salony jsou navíc zapojeny do marketingových aktivit generálního zastoupení GERnétic pro ČR a SR a poskytují dohodnuté výhody a slevy.

Partnerské salony v ČR aktuálně poskytují

  • Sleva ve výši 10 % na ošetření i kosmetické přípravky GERnétic pro držitele Zákaznické karty Pražské plynárenské.
  • Sleva ve výši 10 % na ošetření i kosmetické přípravky GERnétic pro dárce krve a kostní dřeně.
  • Sleva ve výši 10 % na ošetření i kosmetické přípravky GERnétic pro držitele klubové karty benefitního programu AHA klubu.

Výše uvedené slevy a výhody nelze kumulovat.

Kosmetické salony ČR

Kosmetické salony SR