Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

O nás

Filozofie GERnétic

GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na vzhledu pokožky.

přečíst si více

GERnétic v ČR a SR

LK SERVIS je generálním zástupcem francouzských Laboratoires GERnétic Synthese pro prodej kosmetiky GERnétic na českém a slovenském trhu.

přečíst si více

 

Certifikáty

Kosmetika GERnétic netestuje výrobky na zvířatech a dodržuje všechny požadované zákony a legislativní normy při vývoji a výrobě svých produktů.

přečíst si více

Náš tým

Tým GERnétic"Naším cílem je poskytovat kosmetickým salonům profesionální zázemí, nabízet špičkové produkty a kompletní servis, který s naší značkou souvisí." (L. Kavan)

přečíst si více

 

GERnétic v médiích

Kosmetika GERnétic se prezentuje v médiích prostřednictvím nejen klasické reklamy, ale i PR aktivit a soutěží.

přečíst si více

Bon Jour

Přinášíme vám klientský magazín Bon Jour, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných rad z oblasti kosmetiky a informací od značky GERnétic.

přečíst si více

 

Rozhovor s majitelem

 

Mgr. Ladislav KavanVelký rozhovor s majitelem českého a slovenského zastoupení GERnétic panem Mgr. Ladislavem Kavanem. V roce 2016 oslavila jeho firma 20 let působení na trhu.

přečíst si více

Podporujeme

Kosmetika GERnétic podporuje dárcovství krve a nadační fond.

přečíst si více

 

Příběh GERnétic

Silný příběh Jonathana Livingstona Racka byl inspirací pro francouzského lékaře Dr. Alberta Laporta, zakladatele kosmetiky GERnétic, a proto symbol racka vložil do loga své milované značky.

přečíst si více

Fotogalerie GERnétic

Fotogalerie GERnétic.Přinášíme obrázky z našich akcí, které pořádáme pro naše kosmetičky, zákazníky a partnery.

PŘEČÍST SI VÍCE