Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Intenzivní ampulková péče

První vrásky se většinou objevují kolem 20-30 let. Jedná se o mimické vrásky, které jsou vlastně následkem našich emocí (smíchu, pláče, mračení), při kterých používáme jemné obličejové svaly. Stále se opakujícími pohyby se jemné linky postupně fixují a stávají trvalými. Opakované stahy jsou také příčinou degradace kolagenu, který je důležitou složkou pro zachování pevnosti pokožky.

Boj proti prvním jemným vráskám je naprosto nezbytný. Je důležité zamezit předčasné fixaci vrásek a udržet pokožku dlouhodobě jemnou a pevnou.

SKVĚLÁ NOVINKA od Laboratoří GERnétic!

  • Týdenní liftingová péče sofistikovanými séry v ampulích.
  • Vysoká koncentrace aktivních látek = vysoká a dlouhodobá efektivita.
  • Okamžité řešení vrásek a unaveného vzhledu.

Laboratoře GERnétic reagují na stále častější požadavky žen, toužících po přípravcích, které okamžitě zlepší strukturu pleti, zahladí jemné linky i hlubší vrásky, dodají pokožce energii, jas a omladí jejich celkovou vizáž. Zcela výjimečné sérum bohaté na účinné složky je uložené v kosmetické ampulce, zachovává přírodní vlastnosti ingrediencí a působí na pokožku vysokou a dlouhodobou efektivitou. Ampulka umožňuje přesné a potřebné dávkování, jednoduchou aplikaci, optimální hygienické podmínky s malým kontaktem se vzduchem.

LIFT EXPRESS a TENSEUR FLASH vám pomohou bojovat s expresními liniemi, respektive s hlubokými vráskami. 

BUDETE PŘEKVAPENÉ!

  • Dlouhodobým anti-ageingovým účinkem s hlubokou penetrací aktivních složek.
  • Viditelným zjemněním a zářivostí pokožky díky mechanickému vypínání pokožky.
  • Ampulky vám přinesou okamžité řešení. 

Sada ampulek umožňuje vysoce efektivní týdenní péči, ale je možné sérum aplikovat i jako SOS ampulku příležitostně, když cítíte potřebu mít okamžitý zdravý a zářivý efekt ve významný den. Ampulky skvěle doplní vaši každodenní péči!

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o možnostech nákupu naleznete na stránce Koupit produkty.